Wykorzystywały każdą sytuację, walczyły aż do końca, ale niestety – nie udało się. SPR Lublin pokonał w Koszalinie  KU AZS Politechnika Koszalińska 28:37.

Pierwszą połowę spotkania rozpoczęły zawodniczki z Lublina dwoma celnymi rzutami Małgorzaty Majerek. Koszalinianki odpowiedziały dopiero rzutem Aleksandry Kobyłeckiej. Przez następne kilka minut walczyły jedynie lublinianki, szybko oddalając się od AZS-u na cztery oczka (1:5). Na każde trafienie Klubu Uczelnianego, lublinianki odpowiadały dwoma lub trzema celnymi rzutami. Ich przewaga zwiększała się systematycznie, aż do 16 minuty, w której prowadziły już sześcioma punktami (7:13). Po celnych rzutach Joanny Dworaczyk i Marty Dąbrowskiej oraz rzucie karnym Sylwii Lisewskiej przewaga lublinianek zmniejszyła się do czterech punktów (10:14). W 27 minucie podopieczne Edwarda Jankowskiego prowadziły już jednak znowu sześcioma punktami. Gdy zawodniczki z AZS-u powoli traciły już wiarę w swoje siły, Klasę pokazała Agnieszka Piechnik, broniąc w akcji sam na sam rzut Agnieszki Kocely. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się siedmiopunktowym prowadzeniem SPR-u Lublin (12:19).

Drugą połowę spotkania zawodniczki KU AZS Politechnika Koszalińska rozpoczęły z nowymi siłami, grając na równi z lubliniankami. Celnie strzelały: Sylwia Lisewska , Aleksandra Kobyłecka, Joanna Chmiel i Emilia Łach. Dzięki agresywnej obronie nie pozwoliły one także na zdobycie zbyt wielu punktów zawodniczkom z Lublina. Po 10 minutach drugiej połowy SPR wciąż prowadził siedmioma punktami (18:25). Grając w osłabieniu po zejściu z boiska Pauliny Muchockiej, podopieczne duetu trenerskiego Szafulski – Dworaczyk, nie były już tak skuteczne. Tracąc siły i nadzieje, traciły też kolejne punkty. 10 minut przed końcem spotkania lublinianki prowadziły już dziesięcioma punktami. (23:33), a cztery minuty przed końcem– dwunastoma (24:36). Ostatnie 240 sekund należało jednak do AZS-u. Rzuty Adrianny Nowickiej, Joanny Chmiel, i Joanny Dworaczyk pozwoliły na zmniejszenie strat. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28:37.