Walentynki to szczególny dzień, również w historii naszego obiektu. Niemal w każdym roku działalności Hali Widowiskowo-Sportowej zapraszaliśmy Państwa na wyjątkowe wydarzenia muzyczne. W tym roku oczywiście nie jest to możliwe, jednak wróćmy pamięcią do dawnych lat… a jest co wspominać.

 

Muzyczną przygodę z Dniem Zakochanym rozpoczęliśmy w roku 2013. Wówczas to w Hali Widowiskowo-Sportowej zaprezentowali się Anna Maria Jopek i Maciej Maleńczuk. W wydarzeniu współorganizowanym z Centrum Kultury 105 w Koszalinie udział wzięło blisko 3000 widzów. Podczas koncertu usłyszeliśmy największe przeboje artystów, jak również – co nikogo dziwić nie powinno – sarkastyczny i momentami ostry dowcip Macieja Maleńczuka.

 

 

W kolejnym roku w Koszalinie gościliśmy Sylwię Grzeszczak, która w tamtym czasie biła wszelkiego rodzaju rekordy popularności, a jej piosenki znajdowały się na najwyższych miejscach radiowych list przebojów. Rekordowa okazała się również frekwencja podczas koncertu, bowiem na trybunach i miejscach siedzących na parkiecie zasiadło 3800 widzów. Warto podkreślić, że jest to maksymalna pojemność obiektu w przypadku ustawienia dodatkowych miejsc siedzących na parkiecie.

 

 

 

Galeria zdjęć z koncertu Sylwii Grzeszczak

 

Po sukcesach dwóch koncertów Walentynkowych pojawił się pomysł, by w Koszalinie tego dnia zorganizować cyklicznie imprezę, podczas której wystąpi nie jeden czy dwóch artystów, ale cała plejada gwiazd. Tak narodził się pomysł „Koncertu Muzyki Filmowej”, a więc projektu koordynowanego przez Justynę Steczkowską. Co prawda pomysł ten zakładał całą trasę koncertową po Polsce, jednak ustalono jeden ważny szczegół: premiery odbywać się będą w Koszalinie właśnie w Walentynki.

I tak od roku 2017 do 2020 w Hali Widowiskowo-Sportowej zorganizowane zostały 4 Koncerty Muzyki Filmowej, podczas których na scenie gościliśmy: Justynę Steczkowską, Kasię Cerekwicką, Braci Cugowskich, Igora Herbuta, Sławka Uniatowskiego, Łukasza Zagrobelnego, Kasię Moś, Andrzeja Piasecznego, Małgorzatę Walewską, Ryszarda Rynkowskiego, Beatę Kozidrak, Jakuba Badacha, Włodzimierza Pawlika, Mietka Szcześniaka, Kayah, Sound’n’Grace.

 

Koncert Muzyki Filmowej 2017

Koncert Muzyki Filmowej 2018

Koncert Muzyki Filmowej 2019

Koncert Muzyki Filmowej 2020

 

 

 

Niestety ze względu na sytuacje epidemiczną... w tym roku nie mogliśmy pozwolić sobie na zaproszenie Państwa do naszego obiektu w Dniu Zakochanych. Nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że spotkamy się za rok. Bo w końcu... jeszcze będzie normalnie. Do zobaczenia.

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4


Najnowsze galerie